Grenader Kirjastus

Kadunud sajandite jälgedes

Kadunud sajandite jälgedes
Autor: 
Leini Jürisaar
Tootekood:
110029-EST
ISBN: 
9789949448241
Mõõdud: 
265x200
Lehekülgi: 
248, kõva kaas

Otsimismäng Tallinna Vanalinnas.

Tallinna vanalinn on erakordne koht, millel on meile kõigile palju jutustada. Sellesse raamatusse on kogutud lood, mis tutvustavad vanalinna kõige suuremaid, pikemaid, vanemaid, ilusamaid ning muid teistest erilisemaid paiku ja vaatamisväärsusi. Mõnetunnise matka käigus mööda kadunud sajandite jälgi satute paikadesse, mis on ainulaadsed Eestis, Euroopas või koguni terves maailmas.
„Kadunud sajandite jälgedes“ ei pretendeeri kohale ajalooõpetlaste lugemislaual. See raamat on mõeldud huvi äratamiseks vanalinna ning selle ajaloo vastu neis inimestes, kellel ei ole aega ega tahtmist paljusid erinevaid vanalinnateemalisi raamatuid uurida, kuid kes soovivad siiski teada saada, miks üks või teine koht ajaloo- ja kultuuripärandina oluline on. Lisaks faktilistele teadmistele leiavad nad siit mitmeid tekke- ja kummituslugusid, mis vana linna loo veelgi põnevamaks muudavad.
Teadasaamist ja õppimist toetavad mõõdukat peamurdmist pakkuvad ülesanded, mida otsimismängus vaatlusi tehes lahendada tuleb.
Raamat sobib nii lastele kui täiskasvanutele, eriti hästi aga lastele koos täiskasvanutega. Kui teil õnne on, leiate üles ka vanalinna salapärase Väe, mis on teda paljude sajandite jooksul kaitsnud ning inimesi ikka ja jälle sinna tagasi toob.
Raamat on tõlgitud ka inglise ja saksa keelde, valiku saab teha paremalt rippmenüüst.
Saadavus: 
Laos
Hind:4,91 €
-+