Grenader Kirjastus

Läänemere pärlid. Eesti-Läti-Leedu

Läänemere pärlid. Eesti-Läti-Leedu
Autor: 
Grenader
Tootekood:
110027-EST
ISBN: 
9789949422883
Mõõdud: 
260x200
Lehekülgi: 
64, pehme kaas

Ühtede kaante vahelt leiab kolme Balti riigi tutvustused ning lühiülevaate ajaloost, loodusest ja kultuurist. Raamat on varustatud rohke pildimaterjaliga tunnustatud fotograafidelt. Väljanne sobib nii Eestit, Lätit ja Leedut külastavale turistile infoallikaks kui ka kingituseks. Kindlasti on väljaanne heaks kaaslaseks ka siinsetele elanikele oma teadmiste täiendamisel ning ehk ka tõukeks eeloleval suvel naabermaid avastama sõita.

Kõigi kolme riigi kohta on kirja pandud olulisemad andmed ning lisaks pealinna tutvustamisele räägitud ka teistest piirkondadest. Raamatu Eesti-osas on juttu laulupeost ning ka väikesed ülevaated Tartu ja Pärnu kohta. Läti-osas on eraldi peatükid pühendatud Kuramaale ja Vidzemele ning Leedu-osas kaunasele ja Väike-Leedule. Eraldi peatükk annab põgusa ülevaate kolme riigi kunsti-tippudest ja koolkondadest.

Tekstid koostas Kristina Porgasaar. Raamat on tõlgitud läti, leedu, inglise, saksa, vene, soome, poola, itaalia, hispaania, prantsuse ja rootsi keelde, valiku saab teha paremalt rippmenüüst.

Saadavus: 
Laos
Hind:4,91 €
-+